Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

more communications agency - więcej niż PR

Image

W szeroko rozumianej komunikacji specjalizujemy się już od 15 lat. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi, stałemu podążaniu za trendami i wymaganiami rynkowymi, a także świadomie budowanemu zespołowi, dziś możemy mówić o sobie jako o dojrzałej organizacji, dobrze przygotowanej na zmieniające się warunki otoczenia. W realizacji każdego z projektów opieramy się na najwyższych standardach etycznych - nasi konsultanci przestrzegają kodeksów ICCO (International Communications Consultancy Organisation).

Dialogue driven. Results focused.

Oto jak pracujemy

Image

Nasze kompetencje bliskie są idei one stop shopu z zakresu zintegrowanej komunikacji. Łączymy świat PR-u, content marketingu oraz online?u. Pracujemy w sferze mediów tradycyjnych, ale naszą specjalizacją jest również cyfrowy content.

Do projektów podchodzimy zawsze indywidualnie. W kontakcie z Klientem stawiamy na partnerskie relacje i zrozumienie, dostosowując najefektywniejsze biznesowo rozwiązania do założeń i możliwości budżetowych. Ponad wszystko cenimy sobie dobre relacje, komfort pracy, wzajemną edukację i zaufanie.

Dzięki naszemu podejściu, zrealizowaliśmy już z powodzeniem dziesiątki projektów dla marek i przedsiębiorstw z sektorów B2B i B2C, reprezentujących takie branże jak telekomunikacja, meblarstwo, finanse, IT, usługi profesjonalne, handel, produkcja i wiele innych. Koncentrowaliśmy się w nich nie tylko na dbałości o wizerunek Klienta, ale także wspieraliśmy budowanie relacji biznesowych.

Założyciel i CEO more communications agency - Jakub Zajdel - jest od ponad 3 lat związany z komunikacją dla Anny i Roberta Lewandowskich, w ramach H9PR współtworzył zespół, który jest odpowiedzialny za działania komunikacyjne na ich rzecz. Obecnie już jako Business Development odpowiada za poszukiwanie i wdrażanie nowych obszarów biznesowych dla Anny i Roberta Lewandowskich współpracując bezpośrednio z managementem pary.

Od czerwca 2020 roku Jakub Zajdel, CEO more communications agency, pełni również funkcję EMEA PresidentMiędzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm Public Relations IPREX. Odpowiada tym samym za kreowanie i wdrażanie kierunków rozwoju sieci w regionie, pozyskiwanie kolejnych agencji partnerskich oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla obecnych członków organizacji.

Jesteśmy również jedną z agencji założycielskich Stowarzyszenia Agencji Public Relations. Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR) jest organizacją stawiającą sobie za cel reprezentację i wspieranie szeroko rozumianej branży PR obecnej w całej Polsce. Celem Stowarzyszenia jest promowanie wysokiej jakości obsługi PR, stymulowanie rozwoju tego sektora oraz wspieranie zapotrzebowania na takie usługi a także wzmocnienie konkurencyjności PR wobec innych sektorów usług komunikacyjnych. 

Image

Lokalne potrzeby, globalne możliwości

Wiemy jak ważne jest stosowanie optymalnych rozwiązań, dlatego dla naszych Klientów realizujemy również projekty międzynarodowe
- zawsze odpowiednio dostosowane do lokalnych potrzeb. Jak to możliwe?

Jesteśmy jedyną w Polsce agencją należącą do IPREX ? Międzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm Public Relations, dzięki czemu nie tylko możemy prowadzić komunikację globalnie, ale także ? wymieniać się doświadczeniami z przedstawicielami branży PR z całego świata.

W 2019 roku byliśmy gospodarzem IPREX EMEA Fall Meeting. Cykliczne spotkanie właścicieli i kadr zarządzających agencji członkowskich z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki odbywa się co roku w innym miejscu. Tym razem, po Sztokholmie, Paryżu, Pradze, Helsinkach, Amsterdamie, Dublinie, Berlinie i Casablance, to właśnie Warszawa została wybrana na jego lokalizację, a my mieliśmy okazję gościć w stolicy przedstawicieli ponad dwudziestu państw. Członkostwo w takiej sieci jak IPREX daje wiele możliwości dzielenia się know-how z ekspertami z różnych części świata.

Niech liczby mówią same za siebie:

Image
0

niezależnych
agencji
public relations

Image
0
ekspertów komunikacji
Image
0
miasta
Image
0
krajów
Image
0
milionów dolarów obrotu rocznie

more communications agency
ul. Mokotowska 14
00-561 Warszawa
biuro@more-ca.com 

 

PRO BONO

Należymy do:

sapr logo

iprex logo

iab

pspr


Znajdź nas na:

facebook logo linkedin instagram logo

 Należymy do:

sapr logo

iprex logo

iab

pspr

 


Znajdź nas na:

Agencja Public Relations Warszawa Agencja Public Relations Warszawa Agencja Public Relations Warszawalogo

Copyright © 2021 more communications agency. All rights reserved. 

 

more communications agency | Agencja Public Relations Warszawa | pm firm warszawa  more communications agency | Agencja Public Relations Warszawa | pm firm warszawa more communications agency | Agencja Public Relations Warszawa | pm firm warszawa