Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

more communications agency - więcej niż PR

Image

W szeroko rozumianej komunikacji specjalizujemy się już od 12 lat. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi, stałemu podążaniu za trendami i wymaganiami rynkowymi, a także świadomie budowanemu zespołowi, dziś możemy mówić o sobie jako o dojrzałej organizacji, dobrze przygotowanej na zmieniające się warunki otoczenia. W realizacji każdego z projektów opieramy się na najwyższych standardach etycznych - nasi konsultanci przestrzegają kodeksów ICCO (International Communications Consultancy Organisation).

Dialogue driven. Results focused.

Oto jak pracujemy

Image

Nasze kompetencje bliskie są idei one stop shopu z zakresu zintegrowanej komunikacji. Łączymy świat PR-u, content marketingu oraz online’u. Pracujemy w sferze mediów tradycyjnych, ale naszą specjalizacją jest również cyfrowy content.

Do projektów podchodzimy zawsze indywidualnie. W kontakcie z Klientem stawiamy na partnerskie relacje i zrozumienie, dostosowując najefektywniejsze biznesowo rozwiązania do założeń i możliwości budżetowych. Ponad wszystko cenimy sobie dobre relacje, komfort pracy, wzajemną edukację i zaufanie.

Dzięki naszemu podejściu, zrealizowaliśmy już z powodzeniem dziesiątki projektów dla marek i przedsiębiorstw z sektorów B2B i B2C, reprezentujących takie branże jak telekomunikacja, meblarstwo, finanse, IT, usługi profesjonalne, handel, produkcja i wiele innych. Koncentrowaliśmy się w nich nie tylko na dbałości o wizerunek Klienta, ale także wspieraliśmy budowanie relacji biznesowych.

Założyciel i CEO more communications agency - Jakub Zajdel - jest od ponad 3 lat związany z komunikacją dla Anny i Roberta Lewandowskich, w ramach H9PR współtworzył zespół, który jest odpowiedzialny za działania komunikacyjne na ich rzecz. Obecnie już jako Business Development odpowiada za poszukiwanie i wdrażanie nowych obszarów biznesowych dla Anny i Roberta Lewandowskich współpracując bezpośrednio z managementem pary.

Od czerwca 2020 roku Jakub Zajdel, CEO more communications agency, pełni również funkcję EMEA President w IPREX. Odpowiada tym samym za kreowanie i wdrażanie kierunków rozwoju sieci w regionie, pozyskiwanie kolejnych agencji partnerskich oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla obecnych członków organizacji.

Image

Lokalne potrzeby, globalne możliwości

Wiemy jak ważne jest stosowanie optymalnych rozwiązań, dlatego dla naszych Klientów realizujemy również projekty międzynarodowe
- zawsze odpowiednio dostosowane do lokalnych potrzeb. Jak to możliwe?

Jesteśmy jedyną w Polsce agencją należącą do IPREX – Międzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm Public Relations, dzięki czemu nie tylko możemy prowadzić komunikację globalnie, ale także – wymieniać się doświadczeniami z przedstawicielami branży PR z całego świata.

W 2019 roku byliśmy gospodarzem IPREX EMEA Fall Meeting. Cykliczne spotkanie właścicieli i kadr zarządzających agencji członkowskich z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki odbywa się co roku w innym miejscu. Tym razem, po Sztokholmie, Paryżu, Pradze, Helsinkach, Amsterdamie, Dublinie, Berlinie i Casablance, to właśnie Warszawa została wybrana na jego lokalizację, a my mieliśmy okazję gościć w stolicy przedstawicieli ponad dwudziestu państw. Członkostwo w takiej sieci jak IPREX daje wiele możliwości dzielenia się know-how z ekspertami z różnych części świata.

Niech liczby mówią same za siebie:

Image
0

niezależnych
agencji
public relations

Image
0
ekspertów komunikacji
Image
0
miasta
Image
0
krajów
Image
0
milionów dolarów obrotu rocznie

POZNAJ NAS more tworzą ludzie

Nasz zespół to grupa specjalistów, którzy z zaangażowaniem i pasją podchodzą do każdego wyzwania, by móc zagwarantować jak najlepsze wyniki działań.

 

Zobacz profil na <p>
Zobacz profil na

linkedin

Jakub Zajdel
CEO

Zobacz profil na
Zobacz profil na

linkedin

Magdalena Mikołajczak
Group Account Manager

Zobacz profil na
Zobacz profil na

linkedin

Kinga Karelus
PR Strategy Manager

Zobacz profil na
Zobacz profil na

linkedin

Karolina Dobies
Senior Account Executive

Zobacz profil na
Zobacz profil na

linkedin

Paulina Świat
Senior Account Executive

Zobacz profil na
Zobacz profil na

linkedin

Natalia Waszczuk
Senior Account Executive

Zobacz profil na
Zobacz profil na

linkedin

Angelika Waszkiewicz
Senior Account Executive

Zobacz profil na
Zobacz profil na

linkedin

Anna Małysiak
Account Executive

Agnieszka Piotrowska
Influencer marketing specialist